کانون اندیشه خلاق| وقتی قرار به خلاقیت باشد …

مبانی موفقیت فروش

مبانی موفقیت فروش

مبانی موفقیت فروش

تماس بی‌نتیجه یکی از دلایلی است که بسیاری از افراد را از حرفه فروشندگی خود بیرون می‌کند. افراد حرفه‌ای فروش، یک درآمد شش‌بخشی ایجاد می‌کنند که به شما می‌گوید آموزش تماس‌های بی‌نتیجه، مبانی موفقیت فروش آنان را ساخته است. اگر شک دارید از خودشان بپرسید.

در اینجا یک برنامه بازی ۸.۵ مرحله‌ای برای شروع موفقت در مکالمه‌های بی‌نتیجه آورده شده است:

  1. به‌طور استثنایی آماده‌باشید: بهترین اهداف را بشناسید. هدف( یک تصویر بزرگ) داشته باشید. هدف عینی خود را بشناسید( یک قرار ملاقات و یک نام به دست آورید). یک دست نوشته خاطره‌انگیز داشته باشید( رهنمودها، رهنمودهای قدرتمند، پرسش‌های قدرتمند). ابزار و مواد اولیه کامل داشته باشید( چیزهای ارزشمند برای مشتری بالقوه).
  2. برای هر چیزی عذرخواهی نکنید، پوزش نخواهید: وقتی این را دریافتید، تجارت خود را درک می‌کنید. نگویید:” به خاطر این اختلال متأسفم”، فقط مطلب خود را بگویید.
  3. نحوه ارائه نخستین مطلب شما تعیین‌کننده موفقت شماست: تأثیر نخستین جمله تعیین‌کننده موفقیت یا شکست شماست.
  4. هیچ توجهی به بی‌میلی‌ها یا ترس از مباحث نداشته باشید: بی‌میلی موجود در تماس بی‌نتیجه به روش‌های دیگری با گفتن این جمله‌ها بیان می‌شود:” نمی‌دانم چطور؟”، ” نمی‌توانم برنامه‌ریزی کنم” یا “وقتی مردم مرا نمی‌پذیرند آن را دوست ندارم”. کالایی را توسعه بدهید، کتاب‌های مثبت بخوانید، تماشای اخبار را متوقف سازید و باور کنید می‌توانید.
مبانی موفقیت فروش

مبانی موفقیت فروش

  1. به هر کس که زنگ می‌زنید، فروش به شمار نمی‌رود: برای رد شدن آماده‌باشید. مردم خود شمارا رد نمی‌کنند، بلکه آنچه را ارائه می‌دهید نمی‌پذیرند. در این حالت، این احساس بهتری است؛ این‌طور نیست؟
  2. از کسانی که به شما پاسخ منفی می‌دهند درس بگیرید: بفهمید چه چیزهایی باعث شده است آنان به شما “نه” بگویند یا علاقه نشان ندهند. مبانی موفقیت فروش
  3. تمرین کنید، تمرین کنید، تمرین کنید: تا زمانی که شما بر کالای خود مالکیت دارید، کلمات و گفتار شما بر آن اساس طرح‌ریزی خواهند شد. هیچ‌چیزی بدتر از این نیست که ژرف‌اندیشی فروشنده‌ای به فروشنده دیگر شباهت داشته باشد.
  4. شادی داشته باشید: شما برای آموزش فروش در طول عمر خود هزینه‌های بسیاری پرداخت می‌کنید. این سرطان مغزی نیست، بلکه یک تماس بی‌نتیجه است. دقت خوبی داشته باشید و در دیگران لبخند ایجاد کنید.
  5. اگر بگویید ” من از تماس‌های بی‌نتیجه بیزارم”، تحقق آن‌یک حالت ذهنی خودانگیختگی است که به‌سادگی می‌تواند با مجموعه ای از موفقیت ها، فروش ها و کمیسیون های تماس‌های بی‌نتیجه مرتفع شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به باشگاه مشتریان اندیشه خلاق بپیوندید و از مزایا و هدایای آن بهره مند شوید.
Thank You. We will contact you as soon as possible.