کانون اندیشه خلاق| وقتی قرار به خلاقیت باشد …

تبلیغات روی مبلمان شهری

Pinterest1

تبلیغات روی مبلمان شهری

مبلمان شهری که برای استفاده‌ی عمومی مردم در خیابان‌ها قرار دارد، از مناسب‌ترین محل‌های تبلیغات محیطی به شمار می‌رود؛  چون معمولا نزدیک به محل آمد و رفت عابران پیاده یا در معرض دید خریدران و یا در معرض دید خریداران و یا در کنار خیابان برای دید رانندگان تعبیه می‌شوند.

معمول‌ترین مکان‌های آن عبارت است از: ایستگاه‌های اتوبوس، نیمکت‌های خیابانی و کیوسک‌ها و باجه‌های روزنامه‌فروشی. البته تابلوهای مراکز تجاری، تابلوهای مراکز خدماتی و تبلیغات داخل فروشگاه‌ها نیز در این دسته قرار می‌گیرند.

65fca4ef05630062e9279a41950d6c18

ایستگاه‌های اتوبوس

تابلوهای تبلیغاتی در ایستگاه‌های اتوبوس، پیاده‌روها و نزدیک به جدول خیابان‌ها نصب می‌شوند تا هم برای سرنشین اتومبیل‌ها و هم برای عابران پیاده قابل دیدن باشد. ایستگاه‌های اتوبوس به فراوانی، هم  در مراکز شهری و هم در حومه‌ی شهرها وجود دارد؛ جایی که دامنه‌ی تبلیغات محیطی خیلی گسترده نیست. به خاطرشکل عمودی این تابلوها، به راحتی می‌توان تبلیغات طراحی شده برای مجله‌ها را منطبق و روی آنها نصب کرد.

kiosks

کیوسک‌ها

یکی دیگر از شیوه‌های متداول تبلیغات روی مبلمان شهری، تبلیغ وی کیوسک‌ها و باجه‌های تلفن عمومی است.امروز ستون‌های تکی تبلیغات (مخصوصا در اروپا) بسیار رایج شده‌اند.

از انواع دیگر مبلمان خیابانی که جزو ساختار مناسب تبلیغات محیطی محسوب می‌شود، نیمکت‌های اتوبوس، ایستگاه‌های مترو، باجه‌های روزنامه‌فروشی و باجه‌های خودکار فروش نشریات است.

chairlift

تابلوهای تبلیغاتی مراکز تجاری

در سال‌های اخیر، تحت تاثیر قرار دادن خریداران با تبلیغات محیطی، ظریف‌تر و دقیق‌تر شده است. امروز خیلی از خرده‌فروشان و مغازه‌دارن می‌دانند که مشغول پول خرج کردن هستند، تحت تاثیر قرار دهند. تابلوهای تبلیغاتی داخل مراکز تجاری، به همین منظور طراحی شده است.

8

فروشگاه‌های جنبی

معمولا در کنار مراکز خدماتی، فروشگاه‌های جنبی معروف به «خرید آسان» وجود دارد که تبلیغ در آنها برای خریدارانی که با عجله در حال گذر و انجام کارهایشان هستند، طراحی می‌شود. این تبلیغات به شکل دقیق و مناسبی، محصولات گوناگون را به مصرف‌کنندگانی که قصد خرید دارند، معرفی و یادآوری می‌کند.

داخل فروشگاه‌ها

تبلیغات داخل فروشگاه، اشکال گوناگونی دارد. برخی از آنها کنار صندوق‌های پرداخت پول قرار می گیرد. برخی دیگر به شکل تصویری، روی چرخ‌های خرید یا روی زمین نصب می‌شود. معمول‌ترین شکل این نوع تبلیغ با ابعادی شبیه به پوسترهای ایستگاه اتوبوس، نزدیک در فروشگاه‌ها نصب می‌شود.

Orbit_Gum_stand

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به باشگاه مشتریان اندیشه خلاق بپیوندید و از مزایا و هدایای آن بهره مند شوید.
Thank You. We will contact you as soon as possible.