کانون اندیشه خلاق| وقتی قرار به خلاقیت باشد …

ایده‌پردازی و طراحی گرافیک

واحد ایده‌پردازی و طراحی گرافیک کانون اندیشه خلاق از طراحان و ایده‌پردازان متخصص و خبره این حوزه بهره‌مند است . اعضای این واحد ، عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران بوده و تجربه‌های موفقی را درزمینهٔ های مختلف ایده پردازی ، طراحی نشانه ، اعلان ، تابلوهای محیطی و … در کارنامه‌ی درخشان خوددارند .

گروه خلاقیت بخش ایده پردازی غریزه و تخصص خود را در مسیر برقراری ارتباط برند با مخاطبش فعال می‌کند. ارتباطی که باید صمیمی ، ماندگار و صادقانه باشد. این بخش از هر طرف که سفارش مشتری را بررسی می‌کند تا به یک ایده‌ محوری دست یابد که دربرگیرنده‌ اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت مشتری باشد. همچنین این مفهوم محوری باید متناسب با بینش خودآگاه، ناخودآگاه و توانایی مخاطب برند باشد. این مفهوم نشان خواهد داد که باید درباره ارزش اساسی برند به مخاطب چه بگوییم؟

گروه خلاقیت با استفاده از روش‌های هوشمندانه و همچنین طوفان فکری تلاش می‌کند تا گیراترین و مؤثرترین راه القای پیام را بیابد و آن را به سناریو ، استوری بورد و طرح‌های گرافیکی تبدیل کند. تمام این مراحل ، در چهارچوب کمپین تبلیغاتی بر اساس اهداف مارکتینگ و برند پیاده کند.

علم گرافیک بی‌تردید یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت در امر بازاریابی و تبلیغات است. ازاین‌رو کانون اندیشه خلاق اقدام به ایجاد آتلیه قدرتمند طراحی گرافیک درون مجموعه خود نموده است. در این استودیو گروهی از طراحان گرافیک ایران با کمک هم و با ایده‌های بکر و توانمندی‌های هنری و فنی خود ، نقش مؤثری در انتقال جذاب مفاهیم و پیام‌های کارفرمایان در قالب طرح و رنگ و تصویر داشته‌اند.

creativity-ads

در جهان معاصر تقریباً تمامی طراحان و ایده پردازان از امکانات اجرایی یکسانی برخوردارند. انواع ابزارهای دیجیتال و نرم‌افزارهای پیشرفته ، امکان اجرا هرچه تمیزتر و راحت‌تر در فضای کامپیوتری را فراهم آورده است. اما یگانه نقطه‌ی تمایز طراحان در سراسر دنیا خلاقیت است. خلاقیت به‌عنوان عنصر اصلی در تبلیغات گرافیکی در افزایش تأثیرگذاری تبلیغات مؤثر بوده و می‌تواند موفقیت یک اثر تبلیغاتی را تضمین کند.

خدمات مشاوره هنری و طراحی گرافیک

طراحی آرم تصویری ( لوگو ) و آرم نوشتاری ( لوگو تایپ )

طراحی نماد یا کاراکتر

طراحی مجموعه اداری ( کارت ویزیت ، سربرگ ، پاکت و سایر برگه‌های اداری )

طراحی پوستر ، کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی

طراحی تابلوهای تبلیغاتی با برگه‌ها و ایده‌های نو در تبلیغات محیطی

طراحی برای رسانه چاپی

طراحی اسناد حسابداری ( قبض دریافت و پرداخت و صورتحساب ، فاکتور )

طراحی فولدر

طراحی تقویم و سررسید

طراحی کارت دعوت و تبریک

طراحی بسته‌بندی

طراحی پوستر

طراحی برای تبلیغات ( طراحی آگهی‌های مجله ، صفحات روزنامه ، بیلبورد ، استند ، سردر فروشگاه و . . . )

خدمات چاپی

و . . .

تعدادی از نمونه کارهای کانون اندیشه خلاق را در اینجا می‌توانید ببینید.

به باشگاه مشتریان اندیشه خلاق بپیوندید و از مزایا و هدایای آن بهره مند شوید.
Thank You. We will contact you as soon as possible.