کانون اندیشه خلاق| وقتی قرار به خلاقیت باشد …

مجیک باکس (هولوگرافیک) ابزاری نوین جهت نمایش تبلیغ

top-pic-m.box

10

مجیک باکس (هولوگرافیک) ابزاری نوین جهت نمایش تبلیغ

 

 2

 

کانون اندیشه خلاق جهت ایجاد بستر های نوین تبلیغاتی و همگام شدن با فناوری های روز دنیا در نظر دارد مجیک باکس یا همان هولوگرافیک، محصولی است که اخیرا به همراه چندین محصول نوین دیگر در ایران طراحی و تولید شده را در سطح کشور ارائه و پشتیبانی کند. محصولاتی همچون magic box, magic product, video mapping, و vitrine interactive است.

مجیک باکس در ایران ساخته می شود و در سایزهای کوچک و بزرگ قابل تولید است. در جدول زیر  مدل هر محصول با درج ابعاد و قیمت هر مدل جهت ارائه به سرتاسر ایران مشخص گردیده ، در صورت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

     asdasgh

         ” ابعاد با واحد سانتیمتر و قیمت با ریال محاسبه گردیده است”

 

((شما را به تماشای این محصول شگفت انگیز دعوت می کنم، با ما همراه باشید))

 

با تماشای این فیلم فکر می کنم تا حدودی به این باکس جذاب آشنا شده اید. ولی در این فیلم دستگاهی که ما به نمایش درآورده ایم یک مدل سه وجهی می باشد. در ساخت این محصول هیچ حدودی و محدودیتی وجود ندارد، بی شک می گویم که این محصول را می توان به ابعاد یک تلوزیون شهری هم طراحی و تولید کرد.

حال نظر شما عزیزان را به مدل چهار وجهی مجیک باکس جلب می نمایم.

magic-box-creative

مجیک باکس (magic box) برای محیط داخلی طراحی شده است، چرا که در محیط خارجی تابش آفتاب جلوگیری از انعکاس نور در حرم مجیک باکس خواهد کرد. تنها در شب می توان از این محصول جذاب در محیط خارجی استفاده نمود، البته قابل ذکر است که شرکت سازنده در حال تحقیق و بررسی استفاده از مجیک باکس  در محیط خارجی است.


2

 

این شرکت نو ظهور در طراحی و ساخت محصولات نوین تصویری فعالیت های دیگری را در عرصه نمایش قرار خواهد داد، در سال جدید محصولاتی شگفت انگیز دیگری را از گروه مجیک باکس به نمایش خواهیم گذاشت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت خرید و استقرار مجیک باکس می توانید به آدرس ایمیل زیر درخواست را ارسال نمایید و یا از طریق شمارهای تماس کانون اندیشه خلاق تماس حاصل نمایید.

sales@creativeads.ir

۰۲۱۸۸۳۲۳۹۷۰-۱

3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به باشگاه مشتریان اندیشه خلاق بپیوندید و از مزایا و هدایای آن بهره مند شوید.
Thank You. We will contact you as soon as possible.