کانون اندیشه خلاق| وقتی قرار به خلاقیت باشد …

ساخت اشخاص مشهور در صنعت غذای اماده

ساخت اشخاص مشهور در صنعت غذای اماده

ساخت اشخاص مشهور در صنعت غذای اماده

آن چه که در مورد تکنولوژی گفتیم، در مورد غذای اماده هم صدق میکند.بسیاری از موقعیت های موسسات غذای اماده، به خاطر اطلاع رسانی موفق توسط سخنگویان مشهور بوده است.
۰کلنل سندرز colonel sanders و مرغ سخاری کنتاکی
۰ری کروک ray kroc و مک دونالدز
۰دیو توماس dave thomas و وندیز wenday
۰تام موناگان tom monaghan وپیتزای دومینو dominos pizza
۰جان اشنتر john schnatter و شیرینی خانم فیلدز mrs. fields cookies
یکی از مشکلات برکر کینگ burger king, در واقع یکی از مشکلات بسیارش، عدم حضور یک سخنگوی قدرتمند است
جفری کمپبل jeffrey campbell کم کم در این نقش جا افتاده بود، تا زمانی که به خاطر هرب herb کناره گیری کرد. هرب شخصیت تبلیغاتی برگر کینگ بود که درعمرش همبرگر whapper {برگر بزرگ مخصوص برگر کینگ } نخورده بود. این نوع شخصیت های تبلیغاتی دیوانخ و عجیب به شدت مورد توجه نواوران صنعت تبلیغات، با ایده های جنجالی شان قرار میگیرد.
اما نواوری و ابداعات عجیب غریب در این مورد، از حد گذشته بود و در نهایت باعث دفع مشتریان شد. ساخت اشخاص مشهور در صنعت غذای اماده
همان اتفاقی که در صنعت غذای اماده می افتد، در مورد غذاهای غیر اماده نیز رخ می دهد. نمیتواند بدون یک سر اشپز مشهور، یک رستوران سطح بالا و عالی افتتاح کنید.

نه تنها برای جلب مشتری، بلکه برای جلب توجه رسانه ها باید به استخدام سرآشپز توجه کنید.( بدون گزارش رسانه ها یک مشتری چگونه می تواند بفهمد که کدام رستوران سرآشپز مشهوری دارد؟) چارلی تروتر، ولگانگ پاک، آلن دوکاس، دانیل بولو، امریل لاگاس، روی یاماگوچی، و ژان ژرژ ونگریشتن، تعدادی از سرآشپزهای معروف هستند که باعث شهرت رستوران خود شدند.

رستوران های شیک معمولا تبلیغات نمی کنند و یا مقدار تبلیغاتشان بسیار کم است، پس بدون اطلاع رسانی مطلوب، مشتری زیادی نخواهد داشت. اما احتیاجی به اطلاع رسانی مداوم نیست. درست مثل روشن کردن آتش، اول به دم اطلاع رسانی احتیاج دارید تا شعله ها را مشتعل کنید. وقتی آتش برافروخته شد و موسسه، تعداد قابل قبولی مشتری ثابت به دست آورد، کلام دهان به دهان مردم آن را برای مدت های طولانی و بدون هیچ اطلاع رسانی دیگری، زنده و شعله ور نگه می دارد.  ساخت اشخاص مشهور در صنعت غذای اماده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به باشگاه مشتریان اندیشه خلاق بپیوندید و از مزایا و هدایای آن بهره مند شوید.
Thank You. We will contact you as soon as possible.